Projekt Nadácie otvorenej spoločnosti
späť na zoznam

​Prihlasovanie do Novinárskej ceny 2016 je otvorené!


Nepremeškajte termín uzatvorenia prihlasovania, ktorým je nedeľa, 12.2. 2017

Každý ročník je trochu iný a ten s poradovým číslom 13 nebude výnimkou. Tie najzásadnejšie zmeny boli popísané už v predchádzajúcom článku alebo v newslettri, ktorý zasielame aspoň raz prihláseným autorom.
 
Čakáme na práce uverejnené v kalendárnom roku 2016, ktoré je možné zaradiť do jednej z trinástich kategórií. Pripomíname, že jeden príspevok môže súťažiť len v jednej kategórii a môžete prihlásiť maximálne dva príspevky do každej z nich.

V tomto ročníku akceptujeme LEN elektronické prihlášky s výnimkou kategórie Najlepšia fotografia. Videá treba poslať vo formáte .mpeg, .mov a zvukové nahrávky vo formáte .mp3 alebo .wav, prípadne to celé môžete skomprimovať do .zip alebo .rar súboru.

Tie trinástky sa nám v tomto ročníku síce množia, ale veríme, že nám a najmä prihláseným autorom to prinesie len šťastie. Na začiatok však stačí nepremeškať termín uzatvorenia prihlasovacieho procesu, ktorým je nedeľa, 12.2. 2017. O priebehu súťaže vás budeme informovať aj v pravidelných newslettroch. Ak ho nedostávate, prihlásiť sa doň môžete TU.

späť na zoznam
-->
Váš internetový prehliadač je zastaralý

Pre správne zobrazenie stránky si prosím aktualizujte svoj interentový prehliadač. Aktualizovať prehliadač

×